KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914599
nr 1291 4599
Eva Schillberg
(1881-1967), Sverige
Oljemålning, Gubbe. Signerad. Olja på pannå, 32x37 cm
Utrop:
500 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:31:56
Eva Schillberg
Läs mer om Eva Schillberg